fbpx

+380 (50) 524-80-04

[email protected]

Ми працюємо з кращими

Наші роботи

Наші роботи

Виготовлення торгівельного обладнання

Ми займаємося виготовленням торгового обладнання в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та інших великих і маленьких українських містах. Наша компанія надає послуги створення якісної, довговічною, практичною і стильною меблів для магазинів, салонів і торгових островів. Мито-дизайн пропонує розробити як стандартні моделі, так і меблі за індивідуальним проектом дизайнера. Ми створюємо складні конструкції, працюємо з широким асортименту матеріалів і знаємо як звертатися з дорогими породами дерева, склом, каменем, металами.

Фото торгового обладнання

Ми пропонуємо Вам подивитися нашу галерею робіт. Тут ми представили всі проекти, виконані на протягом 15 років тісної співпраці з окремими клієнтами і компаніями-оптовиками. Щоб полегшити навігацію, ми розбили всі фотографії на відповідні категорії в кожній з яких Ви знайдете альбоми з окремими проектами - наочне підтвердження виконану роботу. Наші меблі для салонів, торговельні острова і стелажі в Києві та інших українських містах якісно виконує свої прямі функції, демонструючи товар наших клієнтів.

Ціна торгового обладнання

Ціни на наші послуги та торгівельне обладнання завжди формулюється чітко і прозоро. вони безпосередньо залежать від рівня поставленого завдання. Важливо враховувати всі нюанси - кількість виготовлених предметів, їх складність і дизайн, а також терміни, в які пропонується виконати поставлене завдання. Пропонуємо зв'язатися з нашими менеджерами, щоб розрахувати вартість індивідуального замовлення. ми враховуємо всі бажання клієнтів, а також завжди можемо запропонувати більш вигідне рішення, що природним чином відіб'ється і на загальній ціні торгового обладнання.

Торгівельне обладнання на замовлення

Мито-дизайн створює торгове обладнання на замовлення за індивідуальними ескізами. Ми враховуємо в своїй роботі розміри і особливості приміщення, робимо точні виміри до міліметра, і пропонуємо конструкцію, яка буде максимально відповідати всім вимогам клієнта. Наші вироби вигідно представлять вироби та товари. Спираючись на великий досвід роботи ми завжди можемо допомогти з вибором матеріалом, удосконаленням конструкції ще на стадії проекту. Ми завжди відповідально ставимося до реалізації поставлених завдань і прагнемо все зробити в строго визначені терміни, що не відхиляючись від початкового плану.

Замовити Наші роботи