fbpx

+380 (50) 524-80-04

[email protected]

Ми компанія Міто-Дізайн на ринку більше 10 років, весь цей час ми займаємося виготовленням торгового обладнання. Ми почали з двох людей в команді в 2003 році і виросли до 20 чоловік в 2018.

Ідея створювати торгове обладнання народилася в 2003 році. В одному з діалогів мій знайомий, який займався виробництвом установок для порошкового фарбування, однієї з найбільших в Україні, запитав: «Чому б тобі взяти не побитий усіма напрямок металоконструкцій, а торгове обладнання?».

 

Мито-дизайн , торговое оборудование
Засновник компанії Міто-дизайн

Засновник компанії-Павло Даньков

Я собі практично відразу дав таке обмеження-займатися конкретно торговим обладнанням. Чи можемо ми займатися чимось ще? Звичайно, можемо, але в межах нашої теми. Тобто в моєму випадку, будь-яке інше заняття все одно буде пов’язано з меблями, але робити це вже набагато легше. Ми можемо зробити і що-небудь інше, але на це піде сила-силенна часу і фокус на основні завдання, відповідно розмиється. А відхилення від правил потягне шлюб, прострочення і тд.

З року в рік ми напрацьовували собі портфоліо з кращих компаній, щоб кожен новий клієнт не сумнівався, і моментально звертався до нас за кращим результатом!

 

 

Ми прописали зрозумілу схему як можна замовити торговий острівець у Міто-Дізайн

1. Зайти до нас на сторінку ФОТО торгових острівців Міто-ДИЗАЙН і скопіювати або заскріншотіть те що подобається
2. Далі потрібно зайти на сторінку купити торгове обладнання та вітрини Міто-ДИЗАЙН і ввести всі дані максимально коректно
3. Як альтернативу можна використовувати – месенджер-вони знаходяться у нас внизу
4. Якщо ви коректно заповнили свої контакти – через кілька годин, максимум день з вами зв’яжеться менеджер і обговорить всі нюанси замовлення
5. І останнє нижче наведені часто задаються, ви можете ознайомиться 😉

Часті питання

Ціна: що вигідніше індивідуальна розробка або стандартний дизайн?

Цінова політика компанії дозволяє клієнту регулювати бюджет острівця як стандартного профілю, так і за індивідуальною розробкою. Набір цінових конфігурацій дає можливість як знижувати вартість, так і підвищувати. Багато що залежить від матеріалів, розміру торгового обладнання, фурнітури, освітлювальних приладів. На нашому сайті ви знайдете розділ, де представлена базова вартість стандартних відділів та інформація за всіма параметрами формування ціни.

Як замовити з інших міст?

Ми маємо великий досвід дистанційної роботи з клієнтами — достатньо зв’язатися з нами або розмістити заявку на сайті, далі виконання дизайн проекту, узгодження вартості і термінів — і безпосередньо сам монтаж.

Особливості установки острівців?

Складність установки полягає в тому, що конструкція острівця на половину складається зі скла – вітрини вкрай проблематично монтувати. Тому наші фахівці скрупульозно і відповідально підходять до цього питання, і не допускають помилок. Проте, сам процес складання займає пару днів.

Види, матеріали, терміни виготовлення острівців?

Фурнітура займає важливу частину, підсумкова різниця на обробці може досягати від 10-15 тисяч. Також дорогі освітлювальні матеріали вартість, яких може скласти 25-35 тис на 1 острівець. Термін виготовлення стандартного острівця від 2-х тижнів.

Готовий острівець або індивідуальна розробка – що краще?

Це залежить від уподобань клієнта. Ми завжди готові вислухати побажання і вимоги нашого замовника. Типові моделі острівців мають ряд характеристик, які дозволяють їм підходити для різних просторів і приміщень. Вони володіють ергономічним дизайном і зручними функціональними секціями, які дозволяють використовувати максимально простір острівця. На нашому сайті через функцію «Форма замовлення» кожен клієнт може виставити свої побажання по дизайну (для замовлення острівця).

Переваги індивідуального дизайну?

Про стандартні моделі ми вже поговорили, що ж стосується індивідуальної розробки острівця, безсумнівним її перевагою є: клієнт може сам придумати дизайн, після чого наші менеджери ретельно досліджують проект і допоможуть скласти план, в якому пропишуть всі технічні, естетичні та концептуальні параметри, щоб дизайн був не тільки індивідуальним, але і функціонально повноцінним. Ми співпрацюємо з багатьма відомими дизайнерами і можемо порекомендувати для розробки ескізу. Крім того, ми завжди готові надати штатного дизайнера для кожного клієнта.

Що вигідніше острівець або магазин?

Як вже було сказано острівець невеликий за габаритами, відповідно і ціна на оренду значно нижче. При цьому грамотний дизайн вітрин дозволяє максимально використовувати виставковий простір. Ви можете розмістити той же асортимент продукції в острівці, що і в магазині.
Примітка. Острівець не підходить для продукції, яку необхідно приміряти.

Для чого підходять острівці?

Острівці підходять для відділів стільникового зв’язку, галантереї, парфумерії, ювелірної, сувенірної продукції. З видами острівців і виконаними роботами можете ознайомитися в розділах “наші роботи” і “напрямки робіт” на нашому сайті

Що таке острівець?

Перш ніж приступити до основної теми статті, необхідно уточнити кілька моментів. Перший – що ж таке острівець? Острівець – це торгова точка, яка має невеликі габарити (8-15 м2) і розміщується в поза простором магазину. Острівці можуть бути різної конфігурації, і бути призначені для різного товару. Острівець-це міні-магазин з прилавками, вітринами, зоною продажу і зоною виставкового простору, але значно економніше магазину в своїй експлуатації.

Що впливає на бюджет?

Обсяг матеріалу і фурнітура. Фурнітура займає важливу частину, підсумкова різниця на обробці може досягати від 10-15 тисяч. Також дорогі освітлювальні матеріали. Все залежить від того, що хоче клієнт. Він може вибрати бюджетний варіант острівця, а може вибрати більш дорогий, в якому вже будуть використані якісні матеріали від зарубіжних виробників. Тому говорити про конкретну суму складно, потрібно завжди враховувати ряд факторів, які впливають на остаточний бюджет.

Скільки часу витрачається на виробництво?

Стандартно-місяць. Якщо потрібно дуже скоро, то можна і швидше. Ми часто працюємо за готовими проектами, тому місяць для нас оптимальний варіант. Час втрачається на етапах підготовки проекту, тобто – підготовка матеріалу, узгодження проекту, це те, що від нас безпосередньо не залежить. Сам процес складання займає пару тижнів…

Доступно на: Російська

Замовити Наші роботи