fbpx

+380 (50) 524-80-04

[email protected]

Ми працюємо з кращими

Торгові острівці Міто-дизайн

  EMG

  Торговий острівець. м. Київ ТРЦ “Оушен Плаза”

  Подробнее

  SISTERS AROMA

  м. Харків, ТРЦ «Французський бульвар»

  Подробнее

  EMG

  Торговий острівець. м. Київ ТРЦ “Оушен Плаза”

  Подробнее

  Техно Їжак Львів

  м. Львів, ТРЦ “King Cross Leopolis”

  Подробнее

  ТехноЇжак Львів

  г. Львів, ТРЦ “King Cross Leopolis”

  Подробнее

  ТехноЇжак Львів

  м. Львів, ТРЦ «Forum Lviv»
  Вартість: 132 000 грн.

  Подробнее

  Pocket Store

  м. Львів, ТРЦ “King Cross Leopolis”
  Вартість: 132 000 грн.

  Подробнее

  Техно Їжак (обновлено)

  м. Харків ТРЦ Караван
  Вартість: 132 000 грн.

  Подробнее

  Галерея мобільного зв’язку (оновлено)

  м. Харків ТРЦ Караван

  Подробнее

  Pocket store

  м. Харків, ТРЦ “Французський бульвар”

  Подробнее

  (Оновлено) Техно Їжак

  ТРЦ «Ocean Plaza», м. Київ

  Подробнее

  Торговий острівець FIRMA

  ТРЦ «МОСТ-Сіті», м Дніпро

  Подробнее

  Біжутерія торговий острівець

  ТРК «Караван», м. Харків

  Подробнее

  NADO Sushi острівної відділ

  ТРК «Караван»,м. Харків

  Подробнее

  Магазин сумок торговий острівець

  ТРК «Дафі», м. Харків

  Подробнее

  Торговий острівець Експедиція

  ТРК «Україна», м. Харків

  Подробнее

  Profi Nail острівної відділ

  ТРЦ «Дафі», м. Харків

  Подробнее

  Cтрекоза торговий острівець

  ТРЦ «Дафі», м. Харків

  Подробнее

  Торговий острівець Новий формат

  ТРЦ «Дафі», м. Харків

  Подробнее

  Торгові острівці Міто-дизайн

  Торговий острівець-винахід відносно недавнє, але вже завоювали масу шанувальників. Острівець не просто ідеальний варіант для презентації товару, він ще й значно економічно вигідніше магазину. До того ж острівець можна встановити в будь-якому місці, яке може бути недоступне для обладнання магазину або торгової точки.

  Компанія Міто-дизайн виготовляє торгові острівці в Україні на будь – який смак і колір, єдине що нас обмежує-це фантазія клієнта.

  Що таке торговий острівець?

  Торговий острівець-це фактично міні-магазин, який дозволяє представити весь асортимент продукції в будь-якому місці і в будь-якому просторі, при цьому сам модуль займає не більше 10 м2.Область застосування подібних модулів, як правило поширюється на наступні товари: біжутерія, галантерея, сувеніри, телефони і різна техніка, кондитерська продукція, різні види косметичних послуг.

  Для чого потрібні острівці

  Якщо говорити про острівцях, то необхідно обумовити кілька специфічних якостей, які характерні для подібного торгового обладнання:

  Острівці підходять не для всієї продукції, острівці для одягу вкрай незручні з точки зору примірок продукції. Існують різні типи острівців, які припускають зону примірки, але в такому випадку сам острівець стає набагато більше і займає більше торгового простору, що впливає на орендну вартість.
  Острівці, які призначені для фуд-продукції вимагають підведення спеціальних комунікацій, що забезпечують збереження продуктів, і дають можливість нормального функціонування робочого простору.
  Крім того, при установці острівців необхідно і враховувати параметри виставкового простору і параметри простору призначеного для збереження продуктів.

  Щоб досягти максимального результату від установки торгового острівця в Україні, потрібно знати як правильно зробити цей простір і Міто –дизайн допоможуть вам у цьому. Великий досвід в галузі торгового обладнання, зокрема проектування і реалізації острівців, дозволяють компанії знати всі нюанси і особливості даного обладнання і впроваджувати їх в свою роботу.

  Плюси торгових острівців

  Безсумнівним плюсом торгових острівців є його маленькі габарити, не для кого не секрет що орендна вартість у великих торгових магазинах вкрай висока, а острівець дозволяє представити весь товар на відносно невеликій площі 5-10 м2.

  До плюсів можна віднести наступні характеристики:

  Великий потік: найчастіше острівці розміщуються в пішохідній зоні ТЦ, яка є найбільш завантаженою за кількістю проходять людей. Це дозволяє презентувати свій товар величезному потоку потенційних клієнтів.
  Розміщення в будь – якому місці: конструкція острівців надзвичайно мобільна і дозволяє розміщувати їх в будь-яких зона, це можуть бути-простір під ескалатором, зона сходової клітки і багато іншого.
  Швидкість створення: острівці-це модульна конструкція, яка забезпечує швидкість збірки і установки в будь-якому місці. Середні терміни виконання типового острівця складають від 2 тижнів. У разі індивідуальної розробки проекту термін збільшується до одного місяця.
  Мобільність: торговий острівець в Україні-це можливість перенесення торгової точки в будь-яке місце за лічені дні. Спеціальна конструкція острівців дозволяє легко демонтувати його з одного місця і перевезти на інше, без втрати якості і функціональних можливостей торгового простору.

  Існують і мінуси торгових острівців в Україні-головний полягає в тому, що острівець це обмежений простір, на якому необхідно вмістити весь асортимент і не для всієї продукції подібний формат підходить.

  Перш ніж замовити торговий острівець, вам необхідно зрозуміти чи підходить вам такий вид торгівлі. Наші менеджери дадуть вам повну консультацію і допоможуть вам вирішити, який вид торгового обладнання буде оптимальним для вас.

  Переваги торгового острівця

  Безсумнівно, те, що острівець один з найбільш затребуваних видів торгового обладнання, його характеристики дозволяють бути не тільки високоефективної торговим майданчиком, але і значно економити кошти на його експлуатацію.

  Зручність. Торгові острівці в Україні розробляються з урахуванням ергономіки тіла людини. Конструкція острівців складається з декількох частин, які мають різні функціональні призначення, що забезпечує зручність клієнтам острівця і його працівнику. Нижня частина оснащена спеціальними нішами, в які складається весь товар не представлений на вітрині. Крім того, в нижній частині на фасадній стороні розміщуються спеціальні рекламні банери і логотипи бренду, які залучають клієнта і знайомлять з фірмою. Верхня частина-відповідає за викладку товару, в ній представлена продукція: стелажі, полиці, вітрини, все це розміщується з урахуванням ергономіки, тому клієнту буде добре видно товар, а продумана експозиційна частина вигідно підкреслить достоїнства продукції.
  Функціональність. Різні частини острівця відповідають за різні функції, подібний поділ дозволяє бути йому багатофункціональним, незважаючи на свої невеликі габарити.
  Мобільність. Острівці на відміну від магазинного обладнання, значно мобільніше: їх можна перевести на інше місце – демонтаж і монтаж займає кілька днів з урахуванням транспортування. При цьому острівець можна встановлювати в самих різних місцях, що було б неможливо з магазинним обладнанням. Навіть типові проекти можна встановити в будь-якому місці, не кажучи вже про індивідуальні розробки.
  Купити торговий острівець в Україні можна за низькою ціною. Острівці економічно вигідніше будь-якого магазину, досягається це за рахунок невеликих габаритів, які складають в середньому 8 м2. Природно орендна плата значно нижче, ніж у багатьох магазинів, але при цьому потік клієнтів може бути навіть більше.
  Дизайн. На сайті Міто-дизайн представлено кілька сот варіацій типових проектів острівців, які розробляються з урахуванням всіх вимог ТЦ і мають продуманий дизайн, що забезпечує правильну експозицію товару. Замовити торговий острівець можна і за індивідуальним ескізом, в якому буде представлений фірмовий стиль вашої компанії.
  Естетика. Острівці розробляються з урахуванням актуальної моди в сфері торгового обладнання, нові технології дозволяють втілити будь-який дизайн і при цьому не втрачати функціональність торгового місця.
  Матеріал. Всі матеріали екологічно чисті і не шкодять здоров’ю клієнта і працівника торгової точки. До того ж велика партнерська мережа, дозволяє нам купувати матеріали за прийнятною ціною, що значно впливає на остаточний бюджет острівця.
  Безпека. Острівці розробляються з дотриманням всіх вимог з безпеки.
  Довговічність. Продумана проектна робота, забезпечує надійність в кожній деталі, що гарантує довговічність острівців.

  Дизайн острівців

  Особливості дизайну острівців полягають в його невеликих габаритах-це означає, що дизайнеру необхідно на невеликому просторі реалізувати максимум виставкового і функціонального простору. Тому всі острівці мають кілька зон, що забезпечують ефективне функціонування: Нижня зона – складування, вітрини і зона робочого простору. Ці три зони є невід’ємними для будь-якого острівця, їх дизайн може бути найрізноманітнішим від типового проекту, до індивідуальної складної розробки проекту. Дизайн, перш за все, залежить від побажання клієнта, він може бути фірмовим і дотримуватися естетики всієї мережі компанії, або ж мати індивідуальний характер, що підкреслює особливості конкретної торгової точки. Замовити торговий острівець з розробкою індивідуального дизайну можна на нашому сайті.

  Особливості установки торгових острівців в різних торгових точках?

  До особливостей установки острівців можна віднести наступне:

  Торгові острівці в прохідних зонах великих торгових центрах не повинні перевищувати у висоту 120 см, це пояснюється тим, що в іншому випадку острівець просто захаращує прохід і може стати причиною утворення небезпечної ситуації.
  Торгові острівці, призначені для різної харчової продукції, повинні мати різні підводи для комунікацій, які забезпечують належне функціонування торгового простору.

  Як замовити торговий острівець?

  На сайті Міто-дизайн представлений каталог типових проектів острівців, які можна замовити торговий острівець, заповнивши форму, після чого з вами зв’яжеться наш менеджер. З ним ви зможете обговорити всі хвилюючі вас питання. Крім того, ми пропонуємо реалізацію індивідуального проекту, який ви також можете замовити через меню сайту.

  Ціна торгового острівця

  У каталозі сайту представлені ціни на типові проекти острівців. У разі розробки індивідуального проекту – ціна буде формуватися виходячи з наступних критеріїв:

  Матеріали впливають на ціну острівця, ви можете замовити виготовлення торгового обладнання з будь-яких матеріалів, наші консультанти допоможуть вам вибрати найбільш оптимальний варіант виходячи з вашого бюджету.
  Габарити острівця, чим більше острівець, тим більше витрат на його реалізацію, відповідно і зростає ціна проекту.
  Складність конструкції, дизайн проекту може бути різним, відповідно прості конструкції не вимагають ніяких додаткових витрат, але ось розробка індивідуального креслення і втілення його в життя, може понести додаткові витрати.

  Торговий острівець ціна на дане обладнання може бути різною, все залежить від того, які параметри і вимоги Вам необхідні і які цілі ви переслідуєте. Компанія Міто-дизайн пропонує реалізацію будь-яких проектів з будь-яким бюджетом.

  Замовити Наші роботи