fbpx

+380 (50) 524-80-04

[email protected]

Выставочное оборудование

Доступно на: Російська

Подробнее

Торговое оборудование и мебель

Доступно на: Російська

Подробнее

Дизайн проект

Чи потрібен дизайн-проект для торгової точки

Це питання може виникнути з двох причин. Перша-бажання трохи заощадити грошей з бюджету, друга-ви не бачите в ньому реальної користі, адже і так зрозуміло, що робити, як і де торгове обладнання повинно розташовуватися, а також Які матеріали вибирати. Але ми все ж вважаємо, що дизайн-проект-одна з найважливіших частин створення будь — якого проекту, але особливо того, який стосується інтер'єру і меблів-це незамінна річ! Чому запитаєте ви? Відповідь проста-вигода. Дизайн-проект-це насправді дуже вигідно. По-перше, цим займається дизайнер і інженер, що зводить нанівець будь — яку можливість помилки, а значить не треба буде досвідченим шляхом перевіряти-підходить чи ні. По-друге, ви отримуєте план вироби відповідно до ваших побажань, точною розміткою розмірів форм і тд. Це означає, що наші робітники строго його дотримуються і на виході виходить саме той продукт, який ви хотіли бачити. По-третє, без дизайн-проекту можливо, але дуже складно вкладеться в чіткі терміни, тому що можливі відхилення або непередбачені заздалегідь ситуації. На наш погляд, той факт, що Ви отримаєте торгові меблі точно в строк і з високими показниками якості, виправдовує вкладені кошти в дизайн-проект.

Проектування торгового обладнання та дизайн

Якщо ви бажаєте створити проект торгового обладнання, а також продуману дизайнерську концепцію-сміливо пишіть нам. Міто-дизайн співпрацює з багатьма відомими дизайнерами і завжди готовий надати штатного дизайнера, щоб виконати завдання, поставлене перед нами. За десять років роботи ми знаємо досконально всі процеси створення торгового обладнання, від А до Я. співпрацюючи з нами Ви отримуєте кваліфікований сервіс і професіоналів, які весь час удосконалюються. Наша команда знає як зробити так, щоб все виглядало ідеально і ніхто не здогадався про реальну ціну, якщо мова йде про бюджетні матеріали!

Виготовлення торгового обладнання по дизайн-проекту

Незалежно від формату вашого магазину, будь-яке приміщення або простір являє собою складну систему. Красиві меблі і єдиний дизайн предметів — лише невелика частина хорошого проекту. Виготовлення торгового обладнання по дизайн проекту в Києві,Харкові, Одесі, Львові або іншому місті дає певний бонус. Завдяки проекту можна точно розподілити зони магазину до зручності переміщення, а також повноцінного функціонування. Тоді ваш магазин буде завжди актуальним і привабливим місцем.
Замовити Наші роботи