fbpx

+380 (50) 524-80-04

[email protected]

Ми працюємо з кращими

Меблі для аптек і оптики

Новий Зір (Київ – Ділова)

Відділ оптики Новий зір (Київ – Ділова)

Подробнее

Аптека низкі Ціни № 1

місто Харків, м. Маршала Жукова

Подробнее

Мережа аптек «Ваш Консультант»

місто Харків, вулиця Державінська

Подробнее

Мережа аптек «Здоров’Я»

місто Харків, ТРК Дафі

Подробнее

Мережа аптек “Здоров’Я”

Розташування: місто Харків, проспект Гагаріна

Подробнее

Мережа аптек «Здоров’Я»

місто Харків, 23-го серпня

Подробнее

Мережа “Аптека 911”

місто Харків, метро Холодна Гора

Подробнее

Мережа “Аптека 911”

місто Харків, метро Пушкінська

Подробнее

Мережа “Аптека 911”

місто Харків, проспект Жуковського

Подробнее

Мережа “Аптека 911”

місто Харків, метро Героїв Праці

Подробнее

Мережа “Аптека 911”

місто Харків, ТЦ Арго

Подробнее

Мережа “Аптека 911”

місто Харків, метро Олексіївська

Подробнее

Мережа “Аптека 911”

місто Харків, метро Університет

Подробнее

Мережа”Аптека 911″

місто Харків, Олексіївка

Подробнее

Мережа “Аптека 911”

місто Харків, ТРК “Дафі”

Подробнее

Меблі для аптек і оптики

Купити меблі для аптеки або виготовити?

Наш досвід роботи з багатьма мережевими аптеками і магазинами, а також відділами оптики, говорить про те, що найкраще обладнання — те, яке зроблено спеціально для Вашого приміщення. Звичайно, варіант покупки готових меблів здається набагато простіше, але це тільки на перший погляд. Виготовляючи торгове обладнання для аптек на замовлення, Клієнт отримує меблі, яка відповідає його очікуванням, враховує особливості приміщення і концепцію дизайну компанії.

Вітрина для оптики, шафи і стелажі для ліків, виготовлені за індивідуальним замовленням дозволяють створити запам’ятовується вигляд і що важливо-залишаються ергономічними і функціональними.

Проектування торгового обладнання для аптек

Ми займаємося проектування торгового обладнання для аптек і відділів оптики. Ми співпрацюємо з відомими мережевими компаніями протягом більше 10 років і тому знаємо всю специфіку даного типу меблів.

Міто готовий запропонувати індивідуальний проект торгових меблів і допомогти з вибором матеріалом. Ми гарантуємо високу якість виготовлених предметів і їх привабливість.

Наші меблі для аптеки та оптики. Фото

Ми зібрали всі наші проекти для аптек в одному місці. Ви можете самі переконатися, що заявлені характеристики торгового обладнання від Міто відповідають дійсності.

Для зручності перегляду і пошуку фотографій, ми розбили їх на альбоми в кожному з яких представлені різні компанії. Пропонуємо переглянути наші проекти для аптеки “911», «Аптека Низьких Цін», «ВК груп»та “Здоров’я та краса”. А також поглянути на торгові вітрини для оптики, виготовлені для “Оптика ОНЛАЙН «і острівного відділу в ТРЦ»Даффі”.

Ціна меблів для аптеки

Зверніться до наших менеджерів, щоб дізнатися ціни меблів для аптеки. Ми готові надати вам точні розрахунки вартості виготовлення торгового обладнання в Києві та інших містах України.

Розкажіть нам про один з вподобаних проектів, назвіть матеріали для меблів, а також бюджет і ми обов’язково запропонує підходящий варіант і виконаємо його в чіткі терміни.

Меблі для аптек

Звернувшись до нас, ви можете замовити стелажі закритого, відкритого або змішаного типу, скляні вітрини з висувними ящиками і прилавки для аптеки або оптики. Також Міто пропонує обладнання меблів внутрішнім підсвічуванням і лайт-боксами, а також створення індивідуального острівного відділу для демонстрації товарів.

Замовити Наші роботи